Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 3 295/80 R22.5 154/149M

Fulda

Fulda Regiocontrol 3295/80 R22.5 154/149M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/149
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000576699
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  562,3 €

Цена по парче

562,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,08 €

Назад кон врвот