Споредете до 4 продукти:

Fulda Regiocontrol 285/70 R19.5 146/144L

Fulda Regiocontrol
Fulda Regiocontrol
Fulda

Fulda Regiocontrol285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
5452000572561
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  538,8 €

Цена по парче

538,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  122,88 €

Назад кон врвот