Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl SUV 255/55 R18 109V

Fulda

Fulda MultiControl SUV255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000731371
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  140,29 €

Цена по парче

140,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот