Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl SUV 235/60 R18 107V

Fulda

Fulda MultiControl SUV235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000731357
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  145,19 €

Цена по парче

145,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот