Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl SUV 235/55 R18 104V

Fulda

Fulda MultiControl SUV235/55 R18 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526100153
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  141,8 €

Цена по парче

141,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот