Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl SUV 225/65 R17 102H

Fulda

Fulda MultiControl SUV225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000730947
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  155,04 €

Цена по парче

155,04 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот