Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 225/60 R16 102V

Fulda

Fulda MultiControl225/60 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526054197
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  150,57 €

Цена по парче

150,57 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,82 €

Назад кон врвот