Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 225/55 R17 101W

Fulda

Fulda MultiControl225/55 R17 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
4038526100191
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
D
72 dB

Највисока цена:  129,79 €

Цена по парче

129,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот