Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 225/45 R17 94V

Fulda

Fulda MultiControl225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526064257
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  99,59 €

Цена по парче

99,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот