Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 225/40 R18 92V

Fulda

Fulda MultiControl225/40 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526042583
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  111,09 €

Цена по парче

111,09 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот