Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 215/60 R16 99V

Fulda

Fulda MultiControl215/60 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526079893
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  121,59 €

Цена по парче

121,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот