Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 215/55 R17 98V

Fulda

Fulda MultiControl215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526100146
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
D
72 dB

Највисока цена:  137,89 €

Цена по парче

137,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот