Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 205/65 R15 94V

Fulda

Fulda MultiControl205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526100245
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
72 dB

Највисока цена:  101,89 €

Цена по парче

101,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот