Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 205/60 R16 96V

Fulda

Fulda MultiControl205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000586995
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
68 dB

Највисока цена:  133,94 €

Цена по парче

133,94 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот