Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/60 R15 88H

Fulda

Fulda MultiControl195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000586964
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  74,39 €

Цена по парче

74,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот