Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 195/55 R16 91H

Fulda

Fulda MultiControl195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526071910
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  96,89 €

Цена по парче

96,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот