Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 185/55 R15 82H

Fulda

Fulda MultiControl185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000586902
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  96,06 €

Цена по парче

96,06 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот