Споредете до 4 продукти:

Fulda MultiControl 175/80 R14 88T

Fulda

Fulda MultiControl175/80 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526054630
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  68,79 €

Цена по парче

68,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот