Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 195/65 R15 95T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526360090
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
D
72 dB

Највисока цена:  77,59 €

Цена по парче

77,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот