Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 165/60 R15 77T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3165/60 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000728272
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  59,39 €

Цена по парче

59,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот