Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 275/40 R20 106V

Fulda

Fulda Kristall Control SUV275/40 R20 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000469939
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  205,99 €

Цена по парче

205,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот