Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 255/55 R18 109H

Fulda

Fulda Kristall Control SUV255/55 R18 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000485601
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  162,26 €

Цена по парче

162,26 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,82 €

Назад кон врвот