Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 255/50 R19 107V

Fulda

Fulda Kristall Control SUV255/50 R19 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000469946
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  160,59 €

Цена по парче

160,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,91 €

Назад кон врвот