Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 235/60 R17 102H

Fulda

Fulda Kristall Control SUV235/60 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000487636
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  144,59 €

Цена по парче

144,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот