Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 235/55 R19 105V

Fulda

Fulda Kristall Control SUV235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526041845
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  165,79 €

Цена по парче

165,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот