Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 235/55 R17 103V

Fulda

Fulda Kristall Control SUV235/55 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000487650
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  194,4 €

Цена по парче

194,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот