Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 225/60 R17 103V

Fulda

Fulda Kristall Control SUV225/60 R17 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526054050
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  149,99 €

Цена по парче

149,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот