Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 215/70 R16 100T

Fulda

Fulda Kristall Control SUV215/70 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000487865
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  121,19 €

Цена по парче

121,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот