Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 215/60 R17 96H

Fulda

Fulda Kristall Control SUV215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526040350
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  115,89 €

Цена по парче

115,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот