Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control HP 195/60 R16 89H

Fulda Kristall Control HP
Fulda Kristall Control HP
Fulda

Fulda Kristall Control HP195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000367686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  117,6 €

Цена по парче

117,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот