Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOTRAC 12.00 R24 160/156K

Fulda ECOTRAC
Fulda ECOTRAC
Fulda

Fulda ECOTRAC12.00 R24 160/156K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
12.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
160/156
Индекс на брзина:
K
EAN:
4038526053312
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  754,1 €

Цена по парче

754,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  56,25 €

Назад кон врвот