Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOTONN 245/70 R19.5 141/140J

Fulda ECOTONN
Fulda ECOTONN
Fulda

Fulda ECOTONN245/70 R19.5 141/140J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
141/140
Индекс на брзина:
J
EAN:
4038526059857
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  401,3 €

Цена по парче

401,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  56,25 €

Назад кон врвот