Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOTONN 245/70 R17.5 143/141J

Fulda ECOTONN
Fulda ECOTONN
Fulda

Fulda ECOTONN245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
5452000582232
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  454,5 €

Цена по парче

454,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  28,13 €

Назад кон врвот