Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOTONN 235/75 R17.5 143/141J

Fulda ECOTONN
Fulda ECOTONN
Fulda

Fulda ECOTONN235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
4038526059086
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  433,9 €

Цена по парче

433,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  56,25 €

Назад кон врвот