Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 255/50 R19 107W

Fulda

Fulda EcoControl SUV255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000473028
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  163,39 €

Цена по парче

163,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот