Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W

Fulda

Fulda EcoControl SUV255/45 R20 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000727398
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  203,84 €

Цена по парче

203,84 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот