Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 235/65 R17 108V

Fulda

Fulda EcoControl SUV235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000495945
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  131,59 €

Цена по парче

131,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот