Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 235/60 R18 107V

Fulda

Fulda EcoControl SUV235/60 R18 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000472014
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  135,39 €

Цена по парче

135,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот