Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 225/60 R17 103H

Fulda

Fulda EcoControl SUV225/60 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000727374
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  140,39 €

Цена по парче

140,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот