Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 225/55 R18 98V

Fulda

Fulda EcoControl SUV225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000725424
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  126,49 €

Цена по парче

126,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот