Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 205/60 R16 92V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000684080
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  94,49 €

Цена по парче

94,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот