Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 205/45 R17 88V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526073365
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  105,72 €

Цена по парче

105,72 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот