Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 195/65 R15 91H

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000683519
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  65,59 €

Цена по парче

65,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот