Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 185/65 R14 86H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000391445
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  66,42 €

Цена по парче

66,42 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот