Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 185/55 R15 82H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000391438
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  80,19 €

Цена по парче

80,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот