Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 2 Plus 385/55 R22.5 160K

Fulda

Fulda EcoControl 2 Plus385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000590350
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  624,9 €

Цена по парче

624,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,07 €

Назад кон врвот