Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/70 R14 84T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360571
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
67 dB

Највисока цена:  79,19 €

Цена по парче

79,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот