Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/65 R14 86T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526040541
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  61,8 €

Цена по парче

61,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот