Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 175/55 R15 77T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl175/55 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000360526
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  70,59 €

Цена по парче

70,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот