Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl 165/70 R14 81T

Fulda EcoControl
Fulda EcoControl
Fulda

Fulda EcoControl165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526022868
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  59,49 €

Цена по парче

59,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот